Skip to main content

 

Czas realizacji

 

Zamówienia do wysyłki przez Sprzedawcę jest każdorazowo prezentowany na podstronie danego Produktu i liczony jest od momentu zaakceptowania plików przez system lub dział graficzny, tj. dostarczenia firmie vitaprint poprawnie przygotowanego do druku pliku graficznego (początek biegu terminu dostawy):

a) uznania rachunku bankowego lub konta rozliczeniowego Sprzedawcy – w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektroniczne lub kartą płatniczą

b) zawarcia Umowy Sprzedaży – w przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności za pobraniem. Na łączny termin oczekiwania na otrzymanie przez Klienta Produktu (termin dostawy) składa się czas przygotowania Zamówienia do wysyłki przez Sprzedawcę oraz czas doręczania Produktu przez Zamówienia złożone przez Klientów E-Sklepu. Czas doręczenia to min. 48 h. W chwili wysyłki (tj. przekazania produktów firmie kurierskiej) odpowiedzialność za jej los przechodzi na daną firmę kurierską. Firma vitaprint nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie, zgubienie oraz inne sytuacje mogące zaistnieć po jej odebraniu przez firmę kurierską. Należy pamiętać, iż niektóre firmy kurierskie zastrzegają sobie prawo do dostarczenie przesyłki w terminie do 14 dni.